image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search

NEJČASTĚJI SE NÁS PTÁTE

CO JE BIO SCULPTURE GEL?

Bio Sculpture Gel je systém který posiluje a podporuje růst přirozených nehtů. Aplikuje se nehet, tip nebo prodloužené nehty. Bio Sculpture Gel se vytvrzuje UV / LED lampou a zanechává nehet pevný, přesto velmi flexibilní a nádherně lesklý.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI BIO SCULPTURE A OSTATNÍMI GELOVÝMI SYSTÉMY

Bio Sculpture se od ostatních gelových a akrylových systémů výrazně liší. Hlavním rozdílem je fakt že Bio Sculpture nezpůsobí žádné poškození přirozených nehtů. Většina gelových systémů na trhu jsou na bázi akrylu a nelze je odstranit bez poškození přirozeného nehtu. Bio Sculpture Gel stejně tak jako EVO je prvním nehtovým systémem který se z nehtů odstraňuje pouze šetrným odstraňovačem gelu bez pilování nehtu.

Dalším významným rozdílem našeho systému je to, že není nutné používat primery nebo dehydratační prostředky, aby se gel mohl držet přirozeného nehtu. Jsme velmi hrdí na to, že naše jedinečná a šetrná nehtová kosmetika umožňuje klientům mít stále krásně upravené nehty a zároveň však podporuje zdravý vzhled a růst.

JAK SE BIO SCULPURE GEL ODSTRAŇUJE Z NEHTŮ?

Bio Sculpture Gel je první nehtový systém který se odstraňuje pouze šetrným gelovým odstraňovačem, bez naprostého poškození přirozeného nehtu. Gel se nechá 10-20 minut odmočit a poté se pouze jemně setře.

MŮŽE SE BIO SCULPTURE GEL APLIKOVAT NA PŘÍRODNÍ NEHET?

Ano, Bio Sculpture Gel je známý jako přírodní gel na nehty a může být aplikován přímo na přírodní nehty bez použití primerů nebo lepidel.

MŮŽU POMOCÍ BIO SCULPTURE GELU VYTVOŘIT PRODLOUŽENÍ NEHTŮ?

S Bio Sculpture Gelem lze vytvořit krásné, přirozeně vypadající, pružné, ale silné gelové prodlužení. Prodloužení nehtů lze vytvořit buď pomocí prodlužovacích šablon, nebo jedinečným způsobem pomocí hedvábí. Bio Sculpture gelové prodloužená je pevné, neštěpí se, nepraská, není možné, aby nehet „odlétl“. Pro Vaše nehty to je ta nejšetrnější a nejlepší volba.

MŮŽOU SE BIO SCULPTURE NEHTY ZLOMIT NEBO PRASKNOUT?

Ne. Bio Sculpture Gel je díky svému složení velmi flexibilní, takže není možné, aby se zlomil nebo prasknul.

JAK PŘEJÍT Z AKRYLOVÝCH NETHŮ NA BIO SCULPTURE GEL?

To není vůbec žádný problém. Na Bio Sculpture Gel lze přejít postupně, tzn nejprve doplněním stávajících akrylových nehtů anebo druhým způsobem kdy akrylové nehty zcela odstraníte a poté budete plně používat pouze Bio Sculpture šetrný gelový systém.

MŮŽE SE BIO SCULPTURE GEL KOMBINOVAT S GELOVÝMI SYSTÉMY JINÝCH ZNAČEK?

Úspěch a zaručení kvality Bio Sculpture Gel Systemu závisí na použití systému jako celku a ne v kombinaci s jinými produkty, gely, rozpouštědly nebo chemikáliemi. Pokud jsu naše produkty, pokud používány v kombinaci s jinými značkami, nezaručujeme 100% kvalitu (může dojít ke kratší životnosti, odloupnutí, nestálost barvy atd..).

JAK ČASTO MUSÍM S BIO SCULPTURE GELOVÝMI NEHTY CHODIT NA DOPLNĚNÍ?

Závisí to na tom, jak rychle rostou Vaše nehty. Všeobecně barva a lesk vydrží minimálně 5-6 týdnů, po 2-3 týdnech je ale potřeba doplnit odrosty a nebo gel zcela odstranit. To záleží na tom, o jaké další ošetření budete mít zájem.

MŮŽE POUŽÍVÁNÍ BIO SCULPTURE GELU ZPŮSOBIT PLÍSNĚ NEHTŮ?

V žádném přípradě. Bio Sculpture Gel nezpůsobuje žádné plísně. Všechny Bio Sculpture Gel produkty byly podrobovány přísným klinickým testům, jejichž cílem bylo posoudit snášenlivost a účinnost Bio Sculpture Gelu u prvních a dlouhodobých uživatelů v srpnu 2004. Výsledky výzkumu ukázaly, že sto procent (100%) prvních uživatelů a devadesát devět procent (99%) dlouhodobých uživatelů neuvedlo žádný problém s nehtovou plísní nebo kontaktní dermatitidu. V důsledku toho se dospělo k závěru, že Bio Sculpture Gel je jak vysoce účinný, tak vhodný pro použití jako kosmetický gel na nehty. Získal 5 hvězdičkové hodnocení bezpečnosti.

LZE BIO SCULPTURE GEL POUŽÍVAT PRO NAIL ART?

Ano, Bio Sculpture Gel je známý tím, že je používán k vytváření velmi krásných nehtových designů jak na vlastních tak na prodloužených nehtech prodlužovacím Bio Sculpture Gelem.