image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search

NEHTOVÁ PÉČE
S PŘÍRODNÍMI SLOŽKAMI

Produkty pečující řady ETHOS vyživí a ochrání přirozený nehet a podpoří jeho zdravý Vhodně vybraná kombinace produktů Vám pomůže vyřešit suché nehty a kůžičky, měkké, slabé či příliš tvrdé nehty, nevzhledné vroubkování a také lámání či třepení.

VEGANSKÉ
VYŽIVUJÍCÍ LAKY
GEMINI

Řada vyživujících laků na nehty s extrakty z Aloe Vera, citrónu a zázvoru, které podporují pevnost a odolnost přirozených nehtů.

SPA TĚLOVÁ
& NEHTOVÁ
PÉČE

Značka Bio Sculpture nabízí kompletní řadu Spa produktů s přírodními složkami, určených k relaxaci, revitalizaci a obnově a vyživení pokožky, těla a duše – inspirované přírodou.

BEAUTY SETY
PRO DOMÁCÍ
PÉČI

Bio Sculpture balíčky produktů sestavené tak, aby Vaše nehtová domácí péče byla cíleně zaměřená a kompletní. V každém zvýhodněném balíčku najdete malý doplněk pro Vaši manikúru jako dárek.

MEDI HEEL & HAND PRO SPECIFICKOU PÉČI RUKOU A NOHOU

Elim Medi Heel & Hand poskytuje ucelené řešení problémů pigmentových skvrn, dehydratace, vrásek, UV ochrany proti stárnutí, nevzhledného žloutnutí a zabarvení nehtů či nehtových plísní. Všechny produkty obsahují vysoký podíl účinných přírodních ochranných a léčivých složek a UV filtry.

ZÁBALOVÉ MASKY PRO HEDVÁBNÉ RUCE A NOHY

Luxusní zábalové masky na ruce a nohy s vysokým podílem botanických přírodních extraktů. Jednorázové zábaly, ideální pro následnou a preventivní péči v pohodlí domova, zanechají Vaše ruce a nohy hedvábně hladké, vysoce hydratované, vyživené a omlazené.

DOPLŇKY
K MANIKÚŘE
A PEDIKÚŘE

Vše, co je potřeba k Vaší dokonalé domácí manikúře a pedikúře.

DÁRKOVÝ VOUCHER

Chcete udělat radost dárkem od nás a nevíte, jaký produkt či službu si vybrat? Pak můžete využít dárkový voucher, který vystavíme na částku, konkrétní produkt či službu.